Układ Okresowy 2019 - Chemia Układ Okresowy 2019 - Chemia 7.6.2

Strona główna Android Edukacja i nauka Biologia i chemia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Układ Okresowy 2019 - Chemia to aplikacja zawierająca tablicę Mendelejewa. Dzięki niej będziemy mieli dostęp do układu okresowego pierwiastków na ekranie smartfona lub tabletu.

Po uruchomieniu narzędzie automatycznie wyświetla układ okresowy pierwiastków. Możemy kliknąć na dowolny element, by zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat danego pierwiastka. Oprócz tego z poziomu aplikacji Układ Okresowy 2019 – Chemia zyskamy dostęp do tabeli rozpuszczalności, która – podobnie zresztą jak sama tablica Mendelejewa – będzie przydatna np. w trakcie przeprowadzania eksperymentów lub też powtarzania sobie zagadnień przed sprawdzianem.

Co ciekawe, autorzy Układu Okresowego 2019 – Chemia pozwalają na sortowanie elementów. Dostępnych jest aż 10 kategorii, takich jak: metale ziem alkalicznych, inne niemetale, metale alkaliczne, halogeny, metale przejściowe, gazy szlachetne, półprzewodnik, lantanowce, metaloidy i aktynowce.

Warto wspomnieć, że dane zawarte w Układzie Okresowym 2019 – Chemia zostały zatwierdzone przez Międzynarodową Unię Chemii Czystej i Stosowanej (IUPAC).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!