Uncharted Tides: Port Royal Uncharted Tides: Port Royal 1.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Uncharted Tides: Port Royal to HOPA, czyli gra przygodowa z ukrytymi obiektami, która została wydana przez polską firmę Artifex Mundi.

Historia w pirackich klimatach

W grze Uncharted Tides: Port Royal wcielamy się w postać odważnej awanturniczki, Mary Jane, która pragnie wyjaśnić sprawę Przeklętej Róży, czyli zaginionego wiele lat temu okrętu. Na jego pokładzie znajdowało się mnóstwo ludzi, w tym prawdopodobnie słynny żeglarz, Mason Owens, będący ojcem głównej bohaterki. Co się z nim stało? Co stało się z pozostałymi? Gdzie jest okręt?

Kilka godzin rozgrywki

Uncharted Tides: Port Royal zawiera wyłącznie tryb dla jednego gracza. Po ukończeniu kampanii odblokowujemy jednak bonusową przygodę, która stanowi fabularne uzupełnienie. Podczas rozgrywki zajmujemy się eksplorowaniem kolekcji, rozmawianiem z napotkanymi postaciami niezależnymi, zbieraniem przedmiotów i rozwiązywaniem zagadek.

Proste sterowanie

Jedną z cech charakterystycznych produkcji Artifex Mundi jest niski poziom trudności. Uncharted Tides: Port Royal pozwala na dostosowanie stopnia wyzwania do własnych preferencji, ale nawet po wyłączeniu ułatwień nie powinniśmy mieć problemów z dotarciem do finału historii. Mimo wszystko dla nowicjuszy przygotowano system podpowiedzi oraz możliwość pomijania niektórych łamigłówek.

To nie jest free-to-play

Uncharted Tides: Port Royal nie jest grą darmową. Po pobraniu otrzymujemy wersję demo zawierającą początkowe fragmenty kampanii, a pozostałe możemy odblokować po uiszczeniu opłaty w wysokości 14,99 złotych (9,99 złotych w przypadku subskrybentów Klubu AM).

Najważniejsze cechy:

  • klasyczny przedstawiciel gatunku HOPA
  • opowieść dla fanów pirackich klimatów
  • dodatkowy rozdział do odblokowania po ukończeniu gry
  • nieskomplikowane sterowanie
  • możliwość dostosowania poziomu trudności do własnych preferencji
  • niska cena

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!