Undelete 360 2.16 build 26

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Undelete 360 to małe, ale w pełni funkcjonalne i darmowe narzędzie, pozwalające w prosty sposób odzyskać dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia, usunięte za sprawą błędu użytkownika, działalności wirusa, awarii oprogramowania lub niespodziewanego zamknięcia systemu.

Program cechuje się dużą prostotą obsługi i pomimo braku polskiej wersji językowej poradzić sobie z nim powinni nawet początkujący użytkownicy, nie dysponujący fachową wiedzą. Obsługuje on systemy plików NTFS, NTFS5, FAT12, FAT16, FAT32 i umożliwia przywrócenie danych z wszelakiego rodzaju dysków twardych, zewnętrznych dysków USB, kart pamięci, pendrive'ów oraz nośników ZIP i FireWire. Undelete 360 dobrze radzi sobie z odzyskiwaniem plików w formatach DOC, XLS, RTF, PDF, PPT, MDB, HTML, CSV, TXT, PAS, CPP, EML, multimediów AVI, MP3, WAV, WMA, MPG, MOV, ASF i grafiki JPEG, JPG, PNG, BMP, GIF, TIF, TGA, EML, RAW.

Praca z narzędziem rozpoczyna się od wyszukania na wybranej partycji wszystkich możliwych do odzyskania danych. Program umożliwia także wyświetlenie podglądu pliku jeszcze przed jego przywróceniem, a także dostarcza szczegółowych informacji o nim lub udostępnia go w postaci szesnastkowej. Niezwykle przydatną podczas korzystania z Undelete 360 okazuje się funkcja filtrów. Pozwala ona wyszukiwać tylko wybrane pliki bez konieczności skanowania całej zawartości nośnika. Program umożliwia także odzyskanie danych skompresowanych lub zaszyfrowanych na partycjach NTFS.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!