Undelete 2009 od producenta Diskeeper

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Diskeeper - producent bardzo dobrego programu do defragmentacji (procesu pozwalającego znacznie przyspieszyć odczyt danych z dysku) - poinformowała o wydaniu nowego produktu, Undelete 2009, przeznaczonego do odzyskiwania utraconych danych i wyspecjalizowanego w odzyskiwaniu zdjęć z komputerów oraz aparatów.

Undelete 2009 integruje się z koszem systemowym, znacznie rozszerzając jego funkcjonalność. Ponadto, dzięki funkcji Search Disk pozwala wyszukać nadające się do odzyskania dane bez wiedzy o ich lokalizacji lub dacie skasowania. Undelete zapewnia także ochronę wersji dokumentów Microsoft Office oferując możliwość odzyskania nadpisanych danych w plikach Worda, Excela czy PowerPointa. Dodatkowo otrzymujemy także SecureDelete 2.0 do skutecznego usuwania danych - bez potrzeby topienia notebooków w wannie - oraz Emergency Undelete do odzyskiwania danych utraconych przed instalacją Undelete 2009. Jak zapewnia producent, cała funkcjonalność dzięki technologii InvisiTasking realizowana jest przy niemal zerowym narzucie dodatkowych operacji, przez co instalacja Undelete 2009 nie powinna skutkować obniżeniem wydajności systemu.

Więcej informacji o programie znaleźć można na stronie producenta, gdzie między innymi dostępna jest do pobrania wersja ewaluacyjna.

© dobreprogramy