Battlefield V za darmo z nowymi kartami NVIDII. Konkurs producenta – wygraj GeForce'a RTX

Battlefield V za darmo z nowymi kartami NVIDII. Konkurs producenta – wygraj GeForce'a RTX

Battlefield V za darmo z nowymi kartami NVIDII. Konkurs producenta – wygraj GeForce'a RTX
Piotr Urbaniak
22.11.2018 08:00

Firma NVIDIA poinformowała o rozpoczęciu dwóch promocji związanych z grą Battlefield V. Tytuł, który jako pierwszy w historii wspiera technikę raytracingu, będzie przez ograniczony okres dodawany do wszystkich kart graficznych z rodziny GeForce RTX. Jednocześnie osoby mające już w swej kolekcji tę produkcję mogą wziąć udział w walce o jeden z najnowszych akceleratorów.

Oferta z gratisową grą potrwa do 7 stycznia 2019 r. i dotyczy zakupu karty graficznej GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080 lub GeForce RTX 2070, ewentualnie kompletnego zestawu komputerowego wyposażonego w któryś z tych modeli. Trzeba tylko pamiętać, aby zawczasu sprawdzić, czy wybrany sklep honoruje promocję, ponieważ za dystrybucję kodów odpowiadają sprzedawcy.

Obraz

Akcja konkursowa kończy się natomiast 16 grudnia br. Aby wziąć udział w zabawie, zwanej *Shot With GeForce, należy wykonać zrzut ekranu z Battlefielda V* techniką Ansel, która umożliwia rejestrowanie scen z perspektywy „lotu ptaka”. Następnie grafika musi trafić na prywatny profil w serwisie Facebook, Twitter bądź Instagram, z oznaczeniem @NVIDIAGeForce i hasztagiem #SHOTWITHGEFORCE. Dokładny spis zasad i regulamin znajdują się na oficjalnej stronie producenta.

Nagrodą główną jest karta GeForce RTX 2080 Ti, a za kolejne miejsca na podium przewidziano, odpowiednio, GeForce'a RTX 2080 oraz RTX 2070. Tak więc zdecydowanie jest o co walczyć.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)