r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UxStyle 0.2.4.2 Beta

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UxStyle to niewielkie narzędzie dla systemu Windows, którego instalacja daje użytkownikowi możliwość korzystania z motywów graficznych stworzonych przez osoby trzecie. Program nie posiada interfejsu graficznego i działa w środowisku operacyjnym jako usługa i sterownik jądra, które ładowane są podczas każdego uruchomienia systemu. UxStyle nie powoduje żadnych zmian w plikach Windowsa.

Uwaga!

  • Najnowsza edycja narzędzia przeznaczona jest dla systemu Windows 10. Wersje dla systemów Windows 7 (i starszych) oraz Windows 8 dostępne są do pobrania z poziomu linków bezpośrednich (przycisk 'wszystkie wersje').
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Windows 10 może wyglądać jak Windows 7. Jak dostosować interfejs?

184
OPROGRAMOWANIE 10.12.2015 | Adam Golański (eimi)

Te wszystkie zagrożenia dla prywatności i problemy techniczne związane z Windowsem 10 nie powstrzymały wzrostu popularności nowego systemu. Choć dzieje się znacznie bardziej opornie, niż Microsoft by chciał, „dziesiątka” idzie do góry. Wśród naszych Czytelników jest już drugim co do popularności systemem operacyjnym, wyprzedza ją tylko Windows 7, przez wiele osób uważane za najlepsze „okienka” w dotychczasowej historii Microsoftu. Skoro najlepsze, to po co zmieniać na gorsze? Czas jednak idzie nieubłaganie do przodu, ulepszeń technicznych Windows 10 nie przeniesiemy do Windowsa 7 – ale można…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.