V-Ray for Rhino V-Ray for Rhino 2.00.26563

Strona główna Windows Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

V-Ray | Rhino to świetny renderer, znany z fotorealistycznych obrazów, przygotowany do pracy z Rhino 4 i 5. V-Ray | Rhino jest dostępny tylko na Windowsie.

V-Ray korzyta z metody śledzenia promieni i generuje realistyczne, poprawne fizycznie obrazy, które często trudno odróżnić od zdjęć. V-Ray potrafi symulować okluzję (ambieng oclusion), dyspersję soczewkową, rozbłyski, głębię ostrości i wiele innych zjawisk.

W tej wersji renderer pozwala na kolejkowanie zadań oraz podgląd teksturowanych modeli i oświetlenia sceny bezpośrednio w oknie Rhino. Przy korzystaniu tworzeniu materiałów można skorzystać z narzędzia V-Ray Wrapper Material, które dodaje parametry i pozwala tworzyć matowe powierzchnie. Ponadto V-Ray | Rhino może połączyć się z HDR Light Studio, co daje dostęp do zaawansowanych możliwości oświetlania sceny w oknie Rhino.

Wersja demonstracyjna renderera pozwala na renderowanie rozproszone z maksymalnie dwoma węzłami, obrazy mają rozdzielczość 600×400 pikseli i znak wodny, a ponadto na scenie mogą być maksymalnie 4 światła. By ją pobrać należy się zalogować.

Klienci, którzy kupią V-Ray | Rhino po 1 lutego 2016 za darmo dostaną aktualizację do wersji 3 renderera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!