r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VSCO

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

VSCO to jedna z nielicznych aplikacji do prostej edycji zdjęć, której popularność można porównać do początkowej fazy fascynacji Instagramem. To właśnie na Instagramie możemy znaleźć wiele zdjęć opatrzonych hasztagiem #vsco.

Jednak nie same filtry stanowią o sile tej aplikacji, a raczej usługi. VSCO to także bardzo prężna społeczność oraz powiązane z nią serwisy. Za pomocą aplikacji mamy dostęp nie tylko do ciekawych inspiracji i zdjęć innych osób, ale także regularnych artykułów o fotografii mobilnej i tematach pokrewnych.

Choć z aplikacji możemy korzystać bez zakładania kona, bywa ono pomocne gdy chcemy skorzystać z opcji dodatkowych. Sam proces wykonywania zdjęć ograniczono do minimum. Co ważne na tym etapie możemy ręcznie ustawić ostrość. Następnym krokiem jest wybór filtra, który dodatkowo możemy modyfikować za pomocą suwaków. Filtry stoją na wysokim poziomie co jest znakiem rozpoznawczym VSCO, jednak tylko część z nich jest darmowa. Za pozostałe płacimy w pojedynczych bądź też zbiorczych pakietach.

VSCO to ciekawa propozycja dla osób, które lubią bawić się mobilną fotografią, a zarazem szukać inspiracji i poszerzać swoja wiedzą. Choć będzie przydatna, także jako szybkie narzędzie do poprawy naszych zdjęć, to w tym konkretnych celu w sklepie Google Play znajdziemy lepsze zamienniki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Serwis, który wierzy, że pokona Instagrama. Pomóc mają zmiany w aplikacjach mobilnych

5
03.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Wygląda na to, że Instagram swoją głośną zmianą logotypu oraz layoutu w aplikacjach mobilnych zmusił konkurentów do pracy nad odświeżeniem ich usług. Sporo nowości ma się pojawić w innym popularnym serwisie dla miłośników mobilnej fotografii, VSCO. O zmianach na Instagramie pisaliśmy kilka tygodni temu. Należący do Facebooka serwis społecznościowy dla fanów fotografii całkowicie zmienił swoje logo, wprowadził też nowy, lepiej eksponujący zdjęcia layout do aplikacji mobilnych na Androida oraz iOS. Teraz wielkimi krokami zbliża się premiera nowej odsłony zdjęciowego konkurenta Instagrama,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.