r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Visual Boy Advance M 1.8.0 (1229)

Strona główna Windows Emulatory Konsole

Visual Boy Advance M (VBA-M) to bezpłatny emulator konsol z serii Game Boy dla systemów Windows, Linux i Mac. Narzędzie emuluje gry z takich urządzeń, jak Game Boy, Super Game Boy, Game Boy Color i Game Boy Advance, a także Super Game Boy i Super Game Boy 2. Emuluje ponadto drukarkę Game Boy Printer.

Galeria programu

Emulator pozwala uruchomić na pececie między innymi takie tytuły z Game Boy Advance, jak Moto GP, Mega Man Zero 4, Phantasy Star Collection, Super Mario Advance 2 i Revenge of Shinobi oraz Duke Nukem i The Legend of Zelda: Oracle of Seasons z Game Boy Color.

Gracze z pewnością docenią, że Visual Boy Advance M wspiera opcję sterowania w grach za pomocą joysticka, a także klawiatury, umożliwia grę na pełnym ekranie oraz pozwala na przygotowywanie zrzutów ekranowych. Istnieje ponadto możliwość przeniesienia zapisanych stanów rozgrywki z innych emulatorów i kontynuowania zabawy w aplikacji Visual Boy Advance M.

Warto wspomnieć, że w wersji dla Windows nie zabrakło również pełnej obsługi kodów GameShark dla Game Boy Advance i Code Breaker Advance. Narzędzie obsługuje ROMy w formatach GBA, GBC i GB, pozwalając przy tym na nagrywanie filmików z gier.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Jendrej   5 #2 01.01.2016 10:11

Wolę zwykły VBA (bez M), bo M za dużo nowych funkcji nie zawiera, ale za to nie pozwala jednocześnie na oglądanie ramki z Super Game Boya i kolorki z Game Boya Color. Dziękuję za takie usprawnienia.

  #1 27.09.2015 18:03
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.