r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Visual Studio Community

Strona główna Mac Programowanie Środowiska programistyczne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Visual Studio Mac Community to podstawowa wersja świetnego środowiska programistycznego Microsoftu z możliwością pracy z chmurą Azure. Środowisko można wykorzystać do budowania aplikacji dla Maców (C# i F#), iOS-a, Androida, chmury Azure, webowe (ASP.NET Core) oraz wieloplatformowe gry (Unity).

Visual Studio Mac umożliwia szybkie pisanie kodu bez tracenia bieżącego kontekstu pliku. Możesz łatwo zagłębiać się w struktury wywołań, powiązane funkcje i zbadać stan testów. Znajduje się tu także świetny system refaktoryzowania kodu, z którego słynie Visual Studio, oraz identyfikowania i naprawiania problemów.

Debuger programu Visual Studio umożliwia szybkie znalezienie i naprawienie usterek w programach napisanych w wielu językach. Za pomocą narzędzi do profilowania można też znajdować i diagnozować problemy z wydajnością. Możliwości uruchamiania testów obejmują testy jednostkowe i zoptymalizowane testy interfejsu użytkownika.

Visual Studio ma także możliwość współpracy z systemem kontroli wersji Git i usługą Visual Studio Team Services.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Build 2017: Już jest Visual Studio 2017 for Mac

46
10.05.2017  •  Anna Rymsza

Przy okazji rozpoczęcia konferencji Build 2017 Microsoft udostępnił nam stabilną wersję cenionego środowiska programistycznego Visual Studio 2017 w wersji dla Maców. Na systemie macOS można komfortowo pracować z chmurą Azure. Środowisko zostało przeznaczone do budowania aplikacji dla Maców w językach C# i F#, dla iOS-a, Androida, chmury Azure, webowych (ASP.NET Core) oraz wieloplatformowych gier, z wykorzystaniem silnika Unity. Visual Studio Mac jest środowiskiem bardzo efektywnym i wygodnym, wyposażonym w mnóstwo dodatków przyspieszających programowanie. Można w nim łatwo badać struktury…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.