Vivaldi Vivaldi 3.7.2221.31

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Vivaldi to jedna z bardziej znanych alternatywnych przeglądarek internetowych, stworzona przez byłych twórców Opery. Teraz dostępna także w wersji na Androida.

Podobnie jak w przypadku wydania na komputery, mobilne Vivaldi wyróżnia się kilkoma unikatowymi funkcjami, których nie znajdziecie u konkurencji. Są to m.in.: bezpieczna synchronizacja haseł i zakładek z użyciem pełnego szyfrowania end-to-end, możliwość tworzenia pełnowymiarowych zrzutów ekranu stron, a także zaawansowany system skrótów.

Ten ostatni pozwala zarówno dodawać skróty do witryn do ekranu startowego, jak i zmieniać silnik wyszukiwania przez wybraną literę na klawiaturze. Tak, aby wpisanie jednej tylko litery pozwałało przejść do konkretnej wyszukiwarki. Dla przykładu, "d" może oznaczać DuckDuckGo.

Ponadto przeglądarka ma wbudowany organizer notatek, które również mogą być synchronizowane z innymi jej instancjami i również są oczywiście szyfrowane.

Póki co aplikacja znajduje się w fazie beta testów. Twórcy zastrzegają, że jeszcze nie wszystko jest gotowe. Mogą pojawić się problemy ze stabilnością i działaniem niektórych rozwiązań. Niemniej z całą pewnością Vivaldi to ciekawy zamiennik dla wszędobylskiego Chrome'a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!