WPD WPD 1.4.1834.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WPD to darmowa aplikacja dla użytkowników ceniących sobie prywatność w trakcie korzystania z Windows.

Najnowsze wersje "okienek" udostępniają rozmaite informacje firmie Microsoft bez zgody użytkownika. Wydawać by się mogło, że w trakcie pracy jesteśmy z góry na skazanej pozycji, ale możemy chronić swoją prywatność za pomocą narzędzia WPD, które umożliwia dezaktywowanie wybranych opcji, co jest albo bardzo skomplikowane, albo praktycznie niemożliwe z poziomu interfejsu systemu operacyjnego Windowsa.

WPD charakteryzuje się prostotą użytkowania. Na ekranie widzimy cztery przyciski, takie jak: privacy (prywatność), firewall (zapora sieciowa), apps (programy) i tweaker (dostosowywanie systemu). Po kliknięciu na wybraną opcję możemy skorzystać z rozmaitych funkcjonalności (poprzez zaznaczenie lub odznaczenie), by zadecydować, jakie aplikacje będą miały dostęp do naszych informacji (włącznie z możliwością zablokowania wybranych adresów IP, które pozyskują dane na temat aktywności użytkownika).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!