War Rock na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę War Rock - nastawioną na multiplayer sieciową strzelankę z perspektywy pierwszej osoby.

Akcja gry toczy się na terenie fikcyjnego państwa Derbaran na Bliskim Wschodzie i jest wpleciona w rzekomy konflikt wojenny pomiędzy dwoma wyspecjalizowanymi jednostkami piechoty. Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki gracz przystępuje do jednej z tych grup i rozpoczyna walkę w obronie jej wartości i ideałów.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Walki rozgrywają się na 3 zestawach zróżnicowanych pod względem wielkości map. W zależności od ich wielkości ustalane są zarówno tryby rozgrywki jak i zadania, które otrzymujemy do wykonania. Istnieje także możliwość zmiany klasy postaci w trakcie trwania gry jeśli uznamy, że ta nie jest adekwatna do konkretnej misji.

Korzystając z dostępnego arsenału, w skład którego oprócz broni ręcznej wchodzą również pojazdy bojowe, helikoptery, samoloty czy nawet łodzie, staramy się jak najskuteczniej zadawać rany przeciwnikom i systematycznie eliminować ich z gry gromadząc przy tym cenne punkty doświadczenia.

War Rock prezentuje bardzo dynamiczną rozgrywkę. Niejednokrotnie bywa, że powracając do gry po nie udanym starciu z przeciwnikiem, nawet nie zdążymy dokonać wyboru broni, gdy ponownie musimy zaczynać od nowa ;-). Spora grywalność i dobra oprawa audiowizualna z pewnością zapewnią wiele godzin dobrej zabawy.

Grę War Rock można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję nawiązującego do znanej serii RPG akcji, ale bardziej humorystycznego Fable Heroes, a także nowego dzieła twórców Gothica - czyli Risen 2: Mroczne wody. Polecamy też lekturę zapowiedzi strzelanki Enemy Front szykowanej przez rodzime City Interactive.

© dobreprogramy

Komentarze