reklama

Warsaw Flash Camp 2009 - rejestracja rozpoczęta

Strona główna Aktualności

O autorze

Ruszyła rejestracja na czerwcową konferencję Warsaw Flash Camp 2009. Opublikowana została już także szczegółowa agenda spotkania.

Przypomnijmy, że Warsaw Flash Camp 2009 będzie pierwszą w Polsce, tak dużą konferencją poświęconą w całości tematyce Adobe Flash Platform. W akcji będzie można zobaczyć doskonałych prezenterów - m.in. dwóch "ewangelistów" Adobe - Serge'a Jaspers'a oraz Piotra Walczyszyna. Pierwszy z nich wygłosi sesję wprowadzającą w zagadnienia platformy Adobe Flash, drugi opowie zaś o nowościach w Adobe Flex 4 i Flex Builder 4. Ponadto posłuchać będzie można także o Flash CS4 i Flash Media Server, 3D na platformie Flash, nowym modelu animacji we Flashu CS4, a także o Adobe Flex w zastosowaniach biznesowych. Szczegółowe informacje na temat sesji technicznych można znaleźć w agendzie.

Naturalnie sesje to nie wszystko. Podczas Warsaw Flash Camp 2009 będzie można także zobaczyć najnowszy sprzęt dla profesjonalistów m.in. monitory Eizo, tablety Wacom Intuos 4, a także komputery firmy Apple. Konferencja będzie naturalnie także okazją do spotkania i dyskusji wśród pasjonatów technologii Adobe Flash/Flex. Warto dodać, że także sama impreza jest organizowana przez pasjonatów - Adobe Creative Suite User Group in Poland. Dla porządku dodajmy, że całość wspiera finansowo firma IT Media, a medialnie vortal dobreprogramy.

Warsaw Flash Camp 2009 odbędzie się we wtorek 9 czerwca w warszawskim Centrum Konferencyjnym FSO przy ulicy Jagiellońskiej 71. Organizatorzy podkreślają przy tym, że ze względu na ogromne zainteresowanie, możliwa jest zmiana docelowej lokalizacji konferencji. Z tego samego powodu wymagana jest także wcześniejsza rejestracja. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama