Warsaw Games Week rozpoczęte, ruszamy z relacją #WGW

Strona główna Wideo Relacje

O autorze

W Warszawie właśnie ruszyła trzecia edycja T-Mobile Warsaw Games Week. Od 13 do 15 października miłośnicy e-sportu będą mogli odwiedzać EXPO XXI, gdzie najwięksi producenci gier i sprzętu zaprezentują najnowsze tytuły. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów dla odwiedzających przygotowano mnóstwo atrakcji. Oczywiście na miejscu są już wysłannicy naszej redakcji, skąd prowadzić będziemy relację. Na początek szybki spacer po Expo XXI.

Tegoroczna edycja jest dopiero trzecią, mimo tego już mierzy wysoko. Niektórzy zaczęli porównywać warszawską imprezę do Paris Games Week czy Gamescoma. Powierzchnia Expo XXI została podzielona na kilka stref, z czego największe z nich należą do Xboxa oraz PlayStation. Oczywiście nie jest to wyłącznie wydarzenie konsolowe i wszyscy fani gier na peceta również nie powinni czuć się zawiedzeni.

Nasza redakcja w licznym składzie jest na miejscu i przez najbliższe trzy dni relacjonować będziemy wszystko to, co wydarzy się w halach EXPO XXI. Śledźcie z uwagą nasze wpisy z WGW 2017. Jak co roku z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcyjnych nagród, które będziecie mogli wygrać, biorąc udział w naszych konkursach. Na pewno nie zabraknie ciekawych pytań i świetnej zabawy. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia EXPO XXI. Do zobaczenia na miejscu!

Materiały wideo z relacji T-Mobile WGW 2017 powstają na notebooku Hyperbook SL950VR. Jego skrócona specyfikacja to procesor Core i7 7700HQ, 16GB pamięci DDR4, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB, do tego dysk SSD 120 GB i dysk talerzowy po pojemności 1 TB. Więcej na jego temat dowiecie się ze strony producenta Hyperbook, a już niedługo również z naszej recenzji.

© dobreprogramy