r   e   k   l   a   m   a
reklama

Warsztaty z Windows Server, SQL Server i Visual Studio 2008

Strona główna Aktualności

O autorze

Na początku lutego pisaliśmy o spotkaniach Heroes Happen Here z okazji premiery Windows Server 2008, Visual Studio 2008 oraz SQL Server 2008. Oprócz mających formę konferencji spotkań, planowany jest także cykl bezpłatnych warsztatów technicznych.

Warsztaty przeznaczone są dla administratorów, którzy chcą poznać nowe funkcje wybranych, premierowych produktów. Każdy z warsztatów dotyczy jednego z trzech produktów: Windows Server 2008, SQL Server 2008 i Visual Studio 2008. Zajęcia będą odbywać się w 10-cio osobowych grupach i mają opierać się na ćwiczeniach praktycznych wykonywanych przy komputerze. Warsztaty planowane są w 11 miastach Polski - Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu - w wybranych Ośrodkach Szkoleniowych Microsoftu od marca do kwietnia 2008.

Liczba miejsc jest ściśle ograniczona. O udziale decyduje kolejność rejestracji. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Więcej informacji można uzyskać na stronach Microsoft.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów