r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WeTransfer 1.1.2

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze

WeTransfer to aplikacja pozwalająca przekazać znajomym pliki mające nawet 10 GB. To jeden z najprostszych sposobów, by udostępnić komuś duże pliki.

W aplikacji WeTransfer można wybrać zdjęcia i filmy z pamięci telefonu, a następnie umieścić je na serwerach WeTransfer. Przesyłanie plików można wstrzymać i kontynuować. Link do nich można wysłać znajomym e-mailem. WeTransfer nie wymaga logowania.

W czasie wysyłania plików aplikacja pokazuje przepiękne tapety.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

WeTransfer – jak wygodnie udostępniać zdjęcia i filmy ze smartfonu z Androidem?

10
15.03.2018  •  Oskar Ziomek

Chcąc wysłać znajomemu pliki bezpośrednio ze smartfona, do dyspozycji mamy kilka opcji. Od Bluetootha poprzez e-mail na udostępnieniu pliku w chmurze kończąc. Każda z tych metod ma jednak swoje ograniczenia. Ciekawą alternatywą może być więc wykorzystanie aplikacji WeTransfer, która pozwala wysyłać na serwer dowolne pliki o rozmiarze do 10 GB, a następnie udostępniać je przy pomocy linku. Co również ważne, do korzystania z usługi nie jest konieczne zakładanie jakiegokolwiek konta. Wystarczy zainstalować aplikację, a po uruchomieniu wykonać dwa kroki, które pozwolą wysłać na serwer usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.