WebMon 1.0.12

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WebMon to bardzo proste narzędzie, mające za zadanie monitorować wskazane strony internetowe i informować użytkownika o aktualizacjach ich treści.

Program daje możliwość sprawdzania dowolnej ilości witryn i planowania automatycznego sprawdzania każdej z nich w określonych odstępach czasu. Monitorowana może być cała zawartość strony, jak również zdefiniowane przez nas obszary. Po wykryciu jakichkolwiek zmian WebMon poinformuje nas o tym poprzez wyskakujące powiadomienia oraz odtwarzane dźwięki.

Narzędzie jest lekkie, działa w obrębie zasobnika systemowego i nie przeszkadza użytkownikowi podczas codziennej pracy z komputerem. Obsługuje ono serwery proxy oraz oferuje możliwość importu zakładek z przeglądarki Firefox i ulubionych z Internet Explorera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!