r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Weekendowe granie

Strona główna Aktualności

Pogoda za oknem się psuje, a dla części z czytelników rozpoczął się rok szkolny... Dla tych, którzy chcą się wyładować i poprawić sobie humor proponujemy odmianę pewnego klasyka...

Pocket Tanks to gra, w której dwa czołgi, stojące po przeciwnych stronach planszy, ostrzeliwują się wzajemnie. Zasady gry są podobne jak w popularnej niegdyś grze Scorch. Każde trafienie nabija nasz licznik punktów. Do przeciwnika możemy strzelać różnorodnym zestawem pocisków, który wybieramy przed walką wedle własnych upodobań. Celujemy na podstawie trzech danych: mocy wystrzelonego pocisku, kąta ustawienia działa oraz siły wiatru (opcjonalnie). Można grać zarówno z komputerem jak i drugim graczem - co oczywiście sprawia nieporównywalnie więcej satysfakcji. W odróżnieniu od Scorch'a, Pocked Tanks oferuje doskonałą grafikę i muzykę oraz jako dużo nowsza gra, poprawnie działa na nowszych i szybszych komputerach.

Do pobrania w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.