r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Większa kara dla Microsoft?

Strona główna Aktualności

Jak informuje serwis ZDNet powołując się na bliżej nieokreślone, nieoficjalne źródła, prawdopodobnie jeszcze dzisiaj ustalona zostanie ostateczna wysokość kary dla Microsoftu wyznaczonej przez Unię Europejską.

Jeśli firma do końca miesiąca nie zrealizuje żądań Komisji Europejskiej (udostępnienie danych o Windows), to wysokość kary zostanie podniesiona z 2 do 3 milionów euro dziennie od 15 grudnia ubiegłego roku. Firma skarży się, że wielokrotnie Komisja zmieniała początkowe ustalenia, ale zobowiązała się przygotować żądane dokumenty do 18 lipca.

Jonathan Todd, przedstawiciel Komisji zauważył, że sprawa z Microsoftem jest pierwszą w historii Unii Europejskiej tego typu sprawą. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj będzie znany ostateczny oficjalny wyrok.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.