Wieloosobowa beta Gears of War 4 dostępna od 18 kwietnia #prasówka

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft informuje o dacie rozpoczęcia programu beta gry Gears of War 4 na Xboksa One. Fani serii Gears of War z niecierpliwością oczekujący na najnowsze doniesienia o kolejnych odsłonach serii, otrzymają szansę ukształtowania przyszłości marki podczas testów beta trybu wieloosobowego.

Od 18 kwietnia, posiadacze gry Gears of War: Ultimate Edition na konsolę Xbox One lub Windows 10 będą otrzymywać kody dostępu do programu beta. Po zakończeniu okresu wczesnego dostępu, program beta zostanie otwarty dla wszystkich abonentów usługi Xbox Live Gold na konsoli Xbox One, aż do jego zakończenia – 1 maja. Dodatkowo, przedłużony zostaje okres rejestracji do programu wczesnego dostępu do bety Gears of War 4, z 1 marca na 11 kwietnia. Posiadacze Gears of War: Ultimate Edition powinni w tym okresie zalogować się do usługi Xbox Live i uruchomić na swoim koncie grę Gears of War: Ultimate Edition na konsolę Xbox One lub Windows 10. Więcej informacji można znaleźć na stronie GearsofWar.com.

Gears of War to pozycja, która wyznaczyła standardy dla pierwszej generacji gier w jakości HD. Edycja Ultimate została skrupulatnie przetworzona cyfrowo do rozdzielczości 1080p i szybkości 60 klatek na sekundę, aby można było w nią z powodzeniem grać na konsoli Xbox One. Ponadto została wzbogacona o wszystkie tryby i mapy wieloosobowe z oryginalnej wersji, jak również nową zawartość w postaci trybów Team Deathmatch i King of the Hill, 5 rozdziałów kampanii niedostępnych wcześniej na konsoli Xbox i liczne dodatki.

Wraz z edycją Gears of War: Ultimate Edition każdy posiadacz konta Xbox Live, który uruchomi grę na swojej konsoli przed 31 grudnia 2015, otrzyma bezpłatnie dostęp do 4 gier z serii Gears of War (Gears of War, Gears of War 2, Gears of War 3 i Gears of War: Judgment), we wstecznej kompatybilności na Xbox One. Gears of War: Ultimate Edition to również gwarancja wczesnego dostępu do kolejnej odsłony serii – Gears of War 4.

© dobreprogramy