Wild Warfare

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Wild Warfare to sieciowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, w której twórcy do kwestii wybijania przeciwników podeszli z pewną dozą humoru wcielając gracza w jedną z trzech „futrzastych” klas postaci ;-).

Mowa tu o szopie praczu z karabinem szturmowym, ślamazarnym i poczciwym miśku z działem obrotowym oraz króliku mechaniku. Każdy ze zwierzaków posiada zróżnicowane właściwości bojowe, ale dzięki możliwości zmiany klasy postaci w trakcie trwania rozgrywki jesteśmy w stanie szybko dopasować się do aktualnej sytuacji na planszy.

Gracze podzieleni zostają na dwie grupy, a walki rozgrywają się na określonych arenach, do których przydzielane są zarówno tryby rozgrywki jak i zadania, które otrzymujemy do wykonania. Mapy są mało skomplikowane lecz przemyślane i przygotowane w taki sposób, by nie pogubić się w gąszczu labiryntów, a bardziej móc koncentrować się na samej rozgrywce.

Podstawowa forma zabawy obejmuje wariacje na temat tradycyjnego deathmatcha czy walki o flagę, gdzie grający korzystając z dostępnego arsenału starają się jak najskuteczniej zadawać rany przeciwnikom i systematycznie eliminować ich z gry gromadząc przy tym cenne punkty doświadczenia.

W grze większy nacisk położono na dobry humor aniżeli realizm prowadzonych rozgrywek, mimo to Wild Warfare nie brakuje niczego co uniemożliwiłoby stworzenie odpowiedniego, charakterystycznego dla tego gatunku gier klimatu.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferującą graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólnej gry.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!