Wild Warfare na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Wild Warfare - sieciową strzelankę z perspektywy pierwszej osoby, w której twórcy do kwestii wybijania przeciwników podeszli z pewną dozą humoru wcielając gracza w jedną z trzech „futrzastych” klas postaci ;-).

Mowa tu o szopie praczu z karabinem szturmowym, ślamazarnym i poczciwym miśku z działem obrotowym oraz króliku mechaniku. Każdy ze zwierzaków posiada zróżnicowane właściwości bojowe, ale dzięki możliwości zmiany klasy postaci w trakcie trwania rozgrywki jesteśmy w stanie szybko dopasować się do aktualnej sytuacji na planszy.

Gracze podzieleni zostają na dwie grupy, a walki rozgrywają się na określonych arenach, do których przydzielane są zarówno tryby rozgrywki jak i zadania, które otrzymujemy do wykonania. Mapy są mało skomplikowane lecz przemyślane i przygotowane w taki sposób, by nie pogubić się w gąszczu labiryntów, a bardziej móc koncentrować się na samej rozgrywce.

Podstawowa forma zabawy obejmuje wariacje na temat tradycyjnego deathmatcha czy walki o flagę, gdzie grający korzystając z dostępnego arsenału starają się jak najskuteczniej zadawać rany przeciwnikom i systematycznie eliminować ich z gry gromadząc przy tym cenne punkty doświadczenia.

W grze większy nacisk położono na dobry humor aniżeli realizm prowadzonych rozgrywek, mimo to Wild Warfare nie brakuje niczego co uniemożliwiłoby stworzenie odpowiedniego, charakterystycznego dla tego gatunku gier klimatu.

Grę Wild Warfare można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy, a przy okazji także do udziału w ogólnopolskim badaniu graczy #jestemgraczem!

© dobreprogramy
s