DRAKERZ-Confrontation na weekend

DRAKERZ-Confrontation na weekend
Rafał Szramowiat

06.06.2014 22:40, aktual.: 06.06.2014 23:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy DRAKERZ-Confrontation - wyjątkową, taktyczną kolekcjonerską karciankę (CCG - collectible card games), w której udało połączyć się cechy typowej komputerowej gry karcianej z gatunkiem MOBA, a także elementami gier planszowych.

Gracze wcielają się w jeźdźców Drakos, mitycznych stworzeń będących pół-smokami, a pół chimerami żyjącymi w zagrożonym, pełnym czarów, fantazji i magii świecie Oniris. Rywalizują oni jeden na jeden w epickich pojedynkach na specjalnie wyznaczonych do tego celu arenach celem zapisania swego imienia w legendzie o Oniris – świecie snów.

[UK] DRAKERZ-Confrontation : Teaser

Zabawę rozpoczynamy od wybrania własnego Drako. Spośród sześciu dostępnych gatunków należy dokonać właściwego wyboru, ponieważ każdy gatunek posiada własne, indywidualne zdolności i właściwości mogące w różnoraki sposób wpływać na przebieg rozgrywki.

Główny jednak nurt w grze opiera się na kolekcjonowaniu i zarządzaniu talią własnych kart, przy pomocy których będziemy starali się rozgromić napotkanego przeciwnika. Do dyspozycji będziemy mieli kilka ich rodzajów: Fury, Interruption, Equipment czy Upgrade. Każdemu przypisane zostały specyficzne atrybuty jak chociażby zwiększenie mocy ataku, odbudowanie wcześniejszego wyposażenia, broni i amunicji, aż po zatrzymanie ataku wroga wraz ze skutecznym zakłóceniem jego strategii działania.

W trybach zabawy również znajdzie się coś dla każdego. Poza głównym wyborem pomiędzy rozgrywką kartami wirtualnymi, a prawdziwymi (dodatkowo przy użyciu kamery internetowej) znajdziemy ciekawy i rozbudowany samouczek, tryb Story Mode umożliwiający graczowi podniesienie swoich predyspozycji bojowych w walce z komputerowymi przeciwnikami oraz Online Duel czyli pojedynki sieciowe z graczami z całego świata i związane z tym awanse w ogólnym rankingu gry.

Dobra oprawa audiowizualna, a także możliwość wystąpienia nieskończonej liczby scenariuszy wynikających z układu kart, posiadanego poziomu doświadczenia i konkretnego rodzaju postaci połączona z elementami taktyki oraz strategii z pewnością nie pozwolą nikomu nudzić się przy tym tytule.

Grę DRAKERZ-Confrontation można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Karciane.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (1)