DRAKERZ-Confrontation na weekend

DRAKERZ-Confrontation na weekend06.06.2014 22:40
DRAKERZ-Confrontation na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy DRAKERZ-Confrontation - wyjątkową, taktyczną kolekcjonerską karciankę (CCG - collectible card games), w której udało połączyć się cechy typowej komputerowej gry karcianej z gatunkiem MOBA, a także elementami gier planszowych.

Gracze wcielają się w jeźdźców Drakos, mitycznych stworzeń będących pół-smokami, a pół chimerami żyjącymi w zagrożonym, pełnym czarów, fantazji i magii świecie Oniris. Rywalizują oni jeden na jeden w epickich pojedynkach na specjalnie wyznaczonych do tego celu arenach celem zapisania swego imienia w legendzie o Oniris – świecie snów.

[UK] DRAKERZ-Confrontation : Teaser

Zabawę rozpoczynamy od wybrania własnego Drako. Spośród sześciu dostępnych gatunków należy dokonać właściwego wyboru, ponieważ każdy gatunek posiada własne, indywidualne zdolności i właściwości mogące w różnoraki sposób wpływać na przebieg rozgrywki.

Główny jednak nurt w grze opiera się na kolekcjonowaniu i zarządzaniu talią własnych kart, przy pomocy których będziemy starali się rozgromić napotkanego przeciwnika. Do dyspozycji będziemy mieli kilka ich rodzajów: Fury, Interruption, Equipment czy Upgrade. Każdemu przypisane zostały specyficzne atrybuty jak chociażby zwiększenie mocy ataku, odbudowanie wcześniejszego wyposażenia, broni i amunicji, aż po zatrzymanie ataku wroga wraz ze skutecznym zakłóceniem jego strategii działania.

W trybach zabawy również znajdzie się coś dla każdego. Poza głównym wyborem pomiędzy rozgrywką kartami wirtualnymi, a prawdziwymi (dodatkowo przy użyciu kamery internetowej) znajdziemy ciekawy i rozbudowany samouczek, tryb Story Mode umożliwiający graczowi podniesienie swoich predyspozycji bojowych w walce z komputerowymi przeciwnikami oraz Online Duel czyli pojedynki sieciowe z graczami z całego świata i związane z tym awanse w ogólnym rankingu gry.

Dobra oprawa audiowizualna, a także możliwość wystąpienia nieskończonej liczby scenariuszy wynikających z układu kart, posiadanego poziomu doświadczenia i konkretnego rodzaju postaci połączona z elementami taktyki oraz strategii z pewnością nie pozwolą nikomu nudzić się przy tym tytule.

Grę DRAKERZ-Confrontation można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Karciane.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (1)