WinFF 1.5.5

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowa nakładka graficzna na FFMPEG, pozwalająca w łatwy sposób przekonwertować pliki wideo pomiędzy najpopularniejszymi formatami - MPEG2\4, MOV, FLV, AVI, MKV i wieloma innymi.

WinFF oferuje funkcjonalność zbliżoną do narzędzia FFMPEG, ale z racji posiadania interfejsu graficznego docenią go z pewnością użytkownicy, którzy nie koniecznie chcieliby zagłębiać się w obsługę z poziomu konsoli samego systemu Linux jak i oprogramowania dla niego. Dzięki niemu za jednym zamachem przekonwertujemy wiele plików w różnych formatach. Obsługa ogranicza się do wczytania materiałów wideo na listę, wyboru formatu wyjściowego i lokalizacji, gdzie zapisane mają zostać przekonwertowane filmy.

Ponadto WinFF posiada listę zdefiniowanych domyślnie szablonów urządzeń, które pozwalają na konwertowanie plików do formatów kompatybilnych z telefonami komórkowymi, konsolami itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!