r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinISO 6.4.1.6137

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinISO to rozbudowane, ale mimo wszystko bardzo proste w użyciu narzędzie, służące do zarządzania obrazami płyt CD/DVD/BD.

Galeria programu

Wyposażone ono zostało we wszystkie niezbędne funkcje niezbędne do kompleksowej obsługi plików ISO. Pozwalają one użytkownikowi tworzyć z dowolnych plików obrazy w standardzie UDF, ISO9660, HFS+, a także kreować kompilacje DVD-Video oraz hybrydowe obrazy nośników. WinISO daje także możliwość dodawania i wypakowywania do/z obrazu wybranych plików, zgrywania zawartości płyty znajdującej się w napędzie do obrazów w najpopularniejszych formatach i ich konwersji.

W programie nie zabrakło również funkcji wypalania obrazów na nośniki danych, montowania ich w wirtualnych napędach, a także tworzenia samouruchamiających się (bootowalnych) obrazów płyt. Wśród obsługiwanych przez WinISO formatów obrazów znajdziemy ISO, CUE, BIN, NRG, MDS, MDF, CCD, IMG oraz DVD, które stworzone mogą być przy użyciu takich programów jak Nero Burning ROM, Alcohol 120% czy CloneCD.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na zapisywanie obrazów dysków o rozmiarach maksymalnie 500 MB.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 28.06.2013 11:01

Pełna wersja do jutra czyli do 8 rano 29 czerwca.

http://www.giveawayoftheday.com/winiso-standard-6-3/

rafall004   4 #3 15.04.2013 12:21

Tylko dzisiaj za free:
http://programyzadarmo.net.pl/goto/180616

Autor edytował komentarz.
  #2 16.11.2012 07:54

Na stronie producenta jest darmowa wersja 5.3, która nie obsługuje obrazów płyt dvd, można jednak dowolnie edytować obrazy płyt cd.

  #1 22.03.2012 09:20

Wersja standart za darmo do pobrania jeszcze przez 23 h:
http://www.giveawayoftheday.com/winiso-standard-6/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.