r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinZip 22: czego można się spodziewać w 2017 roku po płatnym archiwizerze?

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

WinZip 22, kolejna wersja prawdopodobnie najbardziej znanego na świecie archiwizera, została udostępniona przez jego producenta, firmę WinZip International. Rozwijając zmiany wprowadzone w wersji 21, wprowadza jak to określono, optymalizacje szybkości i wzrost bezpieczeństwa.

Co nowego w tej wersji 22? Producent twierdzi, że nowa wersja jest znacznie szybsza, a czas uruchomienia jest o 50% krótszy niż w wersji poprzedniej. Ułatwiono też przenoszenie plików, ulepszono integrację z Eksploratorem Windows i automatyzację operacji bez otwierania programu. Dodano też wreszcie obsługę formatu .tar, powszechnie używanego w systemach uniksowych i ułatwiono udostępnianie plików przez usługi chmurowe.

Fotografowie otrzymali narzędzia do kompresji zdjęć, pozwalające na szybką konwersję formatów plików (np. z dużych zdjęć PNG do skompresowanych stratnie JPG-ów). Można też usunąć informacje EXIF ze zdjęć przed ich dodaniem do archiwum.

r   e   k   l   a   m   a

Do innych ważnych funkcji należy możliwość usunięcia zabezpieczonych hasłem archiwów bez konieczności podania hasła. Edycja Enterprise oferuje zaś ciekawą funkcję dla firm – można uzyskać za pomocą hasła głównego dostęp do archiwów chronionych hasłem pracownika, który odszedł z firmy.

WinZip 22 dostępny jest w wersjach Standard, Pro oraz wspomnianym Enterprise (dla użytkowników korporacyjnych). Wersja Pro oferuje dodatkowe funkcje tworzenia kopii zapasowych, za wersję Standard zapłacimy ok. 170 zł. Wydanie trial znajdziecie w naszej bazie oprogramowania na Windowsa.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.