r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 7 będzie droższy od Visty?

Strona główna Aktualności

Niepokojące sygnały płyną od Darrela Warda, szefa grupy produktów biznesowych firmy Dell - twierdzi on, że detaliczne ceny systemu Windows 7 będą wyższe, niż w przypadku Windows Vista.

Windows 7 na wielu płaszczyznach okazuje się lepszy od swoich poprzedników - Visty i Windows XP. Ward wyjaśnia jednak, że jeśli jest coś, co może powstrzymać lub chociaż opóźnić migrację, to jest to właśnie średnia cena detaliczna, która w przypadku Windows 7 ma być podobno wyższa. Z informacji przedstawionych przez Dell wynika, że dotyczy to biznesowej wersji Professional - nie wiadomo, jaka będzie różnica w cenie w przypadku edycji domowych.

Według Darrela Warda problem jest poważny, bo może opóźnić migrację szczególnie w takich instytucjach jak szkoły czy agencje rządowe. Poza tym wiele firm komercyjnych już dzisiaj planuje migrację na Windows 7 i czeka na premierę systemu, często posiadając jeszcze Windows XP. Cena większa od ceny Visty (a więc większa, niż można było oczekiwać) może spowodować problemy i przewrócić plany wielu firm do góry nogami.

Do premiery Windows 7 zostało jeszcze kilka miesięcy, a powyższe doniesienia są tylko obserwacjami dużego, ale tylko zewnętrznego partnera Microsoftu. Poczekajmy więc lepiej na informacje cenowe od źródła, czyli od samej firmy Microsoft. Te najprawdopodobniej już wkrótce się pojawią i to w pełni oficjalnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.