Windows File Recovery Windows File Recovery

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Windows File Recovery to udostępnione przez Microsoft całkowicie bezpłatnie narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych. Kierowane jest ono do użytkowników Windowsa 10 i umożliwia sprawne przywrócenie plików, do których z różnych przyczyn utraciliśmy dostęp.

Kiedy warto skorzystać z Windows File Recovery?

Jak już zostało wspomniane program kierowany jest wyłącznie do posiadaczy najnowszej wersji Windowsa i nie ma możliwości jego instalacji w poprzednich edycjach tego środowiska. Dostępny jest on z poziomu Microsoft Store i umożliwia sprawne przywrócenie naszych plików utraconych w różnych okolicznościach - przypadkowe usunięcie, działalność wirusa czy awaria sprzętu lub oprogramowania.

Windows File Recovery wspiera większość najpopularniejszych typów nośników danych. Narzędzie z powodzeniem wykorzystane może być do odzyskiwania danych z dysków twardych (talerzowych i SSD) zamontowanych w komputerze lub podpiętych przez port USB, pendrive'ów czy kart pamięci. Wśród obsługiwanych systemów plików znalazły się NTFS, FAT, exFAT i ReFS.

Co odzyskamy przy użyciu narzędzia?

Program bardzo dobrze radzi sobie z przywracaniem plików o rozszerzeniach JPEG, PNG, MP3, MP4, ZIP, PDF, DOCX, XLSX i PPTX. Nie posiada on graficznego interfejsu użytkownika, jednak jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Kluczowe cechy narzędzia:

  • darmowe narzędzie do odzyskiwania danych
  • dostępne wyłącznie dla Windowsa 10
  • obsługa najpopularniejszych magazynów danych
  • wparcie dla systemów plików: NTFS, FAT, exFAT i ReFS

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!