Windows Key Viewer Windows Key Viewer 1.2.0.17

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Key Viewer to niewielkie narzędzie pozwalające odczytać klucz produktu systemu Windows, który zainstalowany jest na naszym komputerze. Przydatne okazać się ono może w przypadku kiedy z jakiś powodów utraciliśmy fizyczną formę wspomnianego klucza.

Program daje możliwość odczytania klucza z systemów Windows 7, 8 i 10. Jego obsługa jest banalnie prosta i ogranicza się tylko do uruchomienia narzędzia, które automatycznie wyświetli klucz seryjny. Windows Key Viewer rozpowszechniany jest w formie przenośnej (portable) i nie wymaga instalacji w systemie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Skuteczność, prostota, możliwość przełączenia interfejsu na ciemne tło.
Nie stwierdzono.
ocena użytkownika
02.06.2020 17:29 • Recenzja do wersji 1.2.0.17

Cóż tu dużo mówić, program jest niezwykle prosty i przejrzysty, a cała zabawa polega na dosłownie jednym kliknięciu. Po wykonaniu tej czynności, pojawia się przed naszymi oczami, nie duże okienko z informacją o ciągu liczb i liter, przedstawiającym wartość naszego klucza.
Dodatkowo, tuż poniżej linii gdzie odczytujemy nasz klucz, wyświetlana jest wersja windoswa np: Windows 7 pro 64-bit.

Na podstawie własnych doświadczeń z tym programem, śmiało mogę go zarekomendować, jako proste i skuteczne narzędzie, które w pełni sprawdza się do zastosowań do jakich zostało stworzone.

Pozdrawiam :)