Windows Live Lab Listas uaktualnione

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W październiku pisaliśmy o nowej propozycji działu badawczego Microsoft Live Labs, która umożliwia tworzenie, przechowywanie i udostępnianie on-line różnego rodzaju list i notatek. Produkt ten nosi nazwę Windows Live Lab Listas i jego funkcjonalny prototyp dostępny jest w ramach otwartego programu beta. Teraz dodano do niego kilka nowych funkcji.

Na pierwszy rzut oka widać, że zmianom uległa strona główna - została ona przeprojektowana i udostępnia teraz linki do innych popularnych list, kanałów RSS i tagów. Znajdują się tam także odnośniki do ostatnio stworzonych list oraz najbardziej aktywnych użytkowników. W samej aplikacji dodano natomiast możliwość tworzenia zadań, usprawniono obsługę drukowania oraz zarządzania historią list i wersjonowaniem.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy