r   e   k   l   a   m   a
reklama

Windows Server 2008 RTM dopiero w przyszłym roku

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

To już oficjalne - Microsoft poinformował, że finalna wersja (Release to Manufacturing) systemu Windows Server 2008 zostanie ogłoszona w pierwszym kwartale 2008 roku. Do tej pory harmonogram prac nad nowym systemem zakładał wydanie wersji RTM w czwartym kwartale 2007 roku (jak powiedziano prywatnie niektórym testerom, miał to być listopad).

Nie zmienia się data planowanej premiery systemu - wciąż ma to być 27 lutego 2008 roku, czyli wielka impreza połączonych premier Windows Server 2008, SQL Server 2008 i Visual Studio 2008 nadal może się odbyć terminowo. Być może jednak Microsoft zdecyduje się na oficjalną premierę systemu jeszcze przed wydaniem finalnej wersji (przykładowo wersja RTM SQL Server 2008 ma się pojawić po premierze, w drugim kwartale roku).

Tym samym zrównały się daty wydania wersji RTM systemu Windows Server 2008 i Service Pack 1 dla Windows Vista - najprawdopodobniej oba pojawią się na rynku jednocześnie.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów