r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wizz Air 5.3.1

Strona główna Android Podróże i transport Połączenia lotnicze

Wizz Air to program przeznaczony dla osób korzystających z usług linii lotniczych Wizz Air. Za pomocą aplikacji sprawdzimy listę połączeń, dokonamy rezerwacji biletu lub kupimy go online, odprawimy się przez internet, a także wynajmiemy hotel, samochód lub transport lotniskowy.

Program pozwala zaoszczędzić sporo czasu w trakcie planowania podróży samolotami Wizz Air. Wystarczy bowiem kilka kliknięć, aby wyszukać lot, opłacić bilet i odprawić się za pomocą aplikacji. Warto jednak zastrzec, że możliwość zakupu biletu (za pomocą karty debetowej lub kredytowej), dodania usług (związanych np. z przewozem dodatkowego bagażu) oraz odprawy internetowej zarezerwowana jest tylko dla osób, które posiadają konto Wizz Air i są zalogowane w aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

W aplikacji znajdziemy też standardowe dla oprogramowania tego typu opcje, a więc wyszukiwarkę lotów, rozkład lotów (podawany w widoku miesiąca, z wybranego lotniska obsługiwanego przez Wizz Air) oraz możliwość sprawdzenia statusu danego lotu (wg przylotów oraz odlotów z wybranego lotniska, a także w oparciu o numer konkretnego lotu).

Kluczowe funkcje aplikacji, czyli wyszukiwarka lotów (połączona z modułem zakupów), dodawanie usług do kupionego biletu oraz odprawa online, są dostępne na ekranie głównym aplikacji. Z kolei w menu bocznym, które wysuniemy z lewej krawędzi ekranu, znajdziemy wszystkie wymienione wcześniej funkcje, a także listę partnerów Wizz Air, oferujących wynajem pokoi hotelowych, samochodów, znajdziemy też parkingi przy lotniskach oraz wynajmiemy transport z oraz do wybranego portu lotniczego, w wybranym dniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.