Wolfenstein: Enemy Territory 2.60b

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bitwa o Caen, atak na wybrzeże Egiptu, kradzież złota z największego, tamtejszego banku, wszystkie te wydarzenia z czasów II Wojny Światowej mogą odżyć na nowo i to z Twoim udziałem.

Wolfenstein: Enemy Territory to multiplayerowa gra FPS osadzona w realiach największego konfliktu zbrojnego w dziejach. Najważniejsze, by przed rozpoczęciem gry opowiedzieć się za jedną ze stron konfliktu, a następnie dokonać wyboru profilu własnej osoby (inżynier, medyk, field ops lub żołnierz).

Od tej decyzji uzależniony będzie charakter oraz specyfika naszych umiejętności, którymi będziemy się posługiwać w trakcie prowadzenia walk. Wolfenstein: Enemy Territory jest niezwykle grywalny, a dzięki olbrzymim możliwościom konfiguracji jakie oferuje gra, bez problemu można dostosować ją do prawie każdego rodzaju sprzętu. Duża ilość serwerów w Polsce i na świecie, mnóstwo map do wyboru, różne tryby gry i rzesze graczy z całego świata gwarantują moc wrażeń i olbrzymią satysfakcję z gry. Warto też dodać, że gra jest za darmo i działa zarówno pod systemem Windows jak i Linux.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!