r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wybór Rosji: albo WTO, albo MP3

Strona główna Aktualności

Jak informuje portal Gazeta.pl przystąpienie Rosji do Światowej Organizacji Handlu (WTO) Stany Zjednoczone uzależniają od zamknięcia rosyjskich serwerów i stron WWW na których za grosze można kupować pliki MP3.

Nie jest tajemnicą, że jest sporo rosyjskich serwisów internetowych, które nielegalnie sprzedają pliki z utworami artystów z całego świata. Najsłynniejszy AllofMP3.com, prowadzony przez spółkę Media Services, ma - jak mówił niedawno przedstawiciel firmy rosyjskiemu dziennikowi "Wiedomosti" - już 5 mln klientów. Mogą oni kupić niemal całą płytę za tyle, ile w legalnych amerykańskich e-sklepach trzeba zapłacić za jedną piosenkę.

W przyszłym tygodniu Rosja wznawia w Genewie negocjacje z USA w sprawie wstąpienia do WTO. Prezydenci obu krajów liczą, że rozmowy zakończą się do końca października.

Wiecej informacji na ten temat przeczytać można w artykule zamieszczonym w portalu Gazeta.pl Wybór Rosji: albo WTO, albo MP3.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.