r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wyprzedaż Zimowa na GOG.com: świetne promocje i Grim Fandango za darmo

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wyprzedaże gier to świetna okazja do wzbogacenia swojej biblioteki o nowe tytuły. Właśnie startuje Wyprzedaż Zimowa na GOG.com z dużymi obniżkami cen gier.Za darmo dostępny jest Grim Fandango, a świąteczne promocje zostały przygotowane także w GOG Connect. Ponadto w tym roku mamy przyjemność zaprezentować Wam kolekcję dobreprogramy.pl, dzięki której w promocyjnych cenach zdobyć możecie tytuły wytypowane przez redaktorów naszego serwisu.

Na GOG.com rozpoczęła się specjalna, 14-dniowa Wyprzedaż Zimowa, w której na początek mamy ponad 500 gier taniej maksymalnie aż o 90%. Dodatkowo dochodzą codzienne nowe promocje i świąteczne gwiazdki, pełne niespodzianek.

Gracze zainteresowani Grim Fandango Remastered, odświeżoną wersją już kultowej przygodówki, która spotkała się ze świetnym przyjęciem, muszą się pośpieszyć – darmowy prezent dostępny jest do 14 grudnia, godz. 15:00. To jednak nie jedyna okazja na zdobycie gier za darmo. Wręczane będą gry za robienie zakupów. Każda złotówka wydana w trakcie Wyprzedaży Zimowej, sumuje się i pozwala otrzymać westernowe Hard West po wydaniu min. 50 zł oraz kosmiczne Master of Orion po wydaniu min. 130 zł. Liczy się każdy zakup – od zimowych ofert aż po karty do GWINT, kupione przez GOG Galaxy.

r   e   k   l   a   m   a

Gwiazdki wycenione na 9,99 złotych zawierają grę niespodziankę, której kupujący jeszcze nie posiada. Każda gra kosztuje więcej niż cena gwiazdki. W związku z tym, to interesujący sposób na poszerzenie biblioteki gier i możliwe, że także poznanie nowych tytułów. Świąteczne promocje zostały przygotowane także w GOG Connect. Na zainteresowanych czeka kolekcja dobrych gier.

Na koniec naprawdę atrakcyjne oferty na gry, które mogą pochwalić się świetnymi opiniami wśród krytyków i graczy. Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY (-60%), Cuphead (-15%), Heroes of Might and Magic III (do -85%), Everspace (-50%), Darkest Dungeon (-60%), Virginia (-90%), Torment: Tides of Numenera (-50%), Tyranny (-60%) i wiele innych gier, bundli oraz kolekcji.

Warto się pośpieszyć. Tegoroczna Wyprzedaż Zimowa na GOG.com trwa do 26 grudnia, godz. 23:59. Pamiętajcie, że codziennie pojawiają się nowe oferty, a także że przygotowaliśmy dla Was kolekcję dobreprogramy.pl z atrakcyjnymi promocjami.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.