r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xbox 1712.1212.0358

Strona główna iOS Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy

Xbox to aplikacja dla grających na Windowsie 10 lub konsoli Xbox One, choć jest przydatna nie tylko dla nich. Oferuje dostęp do konta gracza, sklepu z grami, komunikacji ze znajomymi, pozwala również na przeglądanie materiałów społecznościowych.

Z poziomu Xbox możemy śledzić osiągnięcia nasze jak i innych graczy. Odczytywać wiadomości, odpisywać na nie jak i ustawiać powiadomienia. Na kanale głównym widzimy także materiały dodane przez naszych znajomych, które możemy obejrzeć na ekranie telefonu. To jednak tylko część z możliwości aplikacji, pozostałe dotyczą konsoli.

Xbox pozwala zamienić nasz telefon w pilot za pomocą którego będziemy sterowali interfejsem konsoli. W razie potrzeby może zamienić się w klawiaturę, aby ułatwić wpisywanie teksu. Jest też opcja zdalnego ustawiania gier do pobrania, czyli dostęp do części sklepu.

Wsparcie dla Xbox oferuje niektóre gry i materiały multimedialne (filmy, transmisje). Dzięki temu na ekranie naszego urządzenia ujrzymy dodatkowe treści, które wzbogacą naszą wiedzę o świecie gry/filmu bądź też pomogą nam w zabawie. Aplikacja jest dostępna za darmo, mogą z niej skorzystać wszyscy posiadacze konta Xbox.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa aplikacja Xboksa na Androida i iOS dostępna

5
18.07.2017  •  Mateusz Budzeń

Oprogramowanie Xboksa One czeka niebawem duża aktualizacja, przynosząca wzornictwo stworzone według zasad Fluent Design. Zanim jednak to się stanie, to nowe funkcje trafią do mobilnych aplikacji Xboksa. Zmiany nie wnoszą nowego interfejsu, ale przynoszą kilka przydatnych funkcji. Z poziomu aplikacji możemy już korzystać z systemu Poszukiwania grupy. Grupy dostępne są już na konsoli od dłuższego czasu i pozwalają znajdować graczy o podobnych celach i zainteresowaniach w usłudze Xbox Live. Aktualizacja wprowadza funkcje wysyłania wymagań danej grupy w wiadomości lub opcje udostępnienia grupy…

Kup tuner i strumieniuj polską telewizję z Xboksa One do urządzeń przenośnych i PC

11
26.06.2015  •  Tomasz Wrzesień

Konsola Xbox One od momentu wprowadzenia jej do sklepów reklamowana była nie tylko jako urządzenie czysto do gier, ale również sprzęt multimedialny, oferujący opcję oglądania telewizji. Niestety w naszym kraju nie za bardzo z przydatnej funkcjonalności mogliśmy skorzystać, ale to zmieni się już w sierpniu. Wtedy w polskich sklepach z elektroniką pojawi się wreszcie specjalny tuner TV. Dodatek wyceniono na 119 złotych. Akcesorium wpina się z jednej strony pod wolny port USB konsoli, a z drugiej należy podłączyć antenę. W ten sposób możliwe będzie przepuszczenie sygnału telewizyjnego przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.