Opaska fitness Xiaomi Mi Band 3 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl

Strona główna Aktualności
Opaska fitness Xiaomi Mi Band 3 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl
Opaska fitness Xiaomi Mi Band 3 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl

O autorze

28 stycznia w Mi-home.pl, autoryzowanym sklepie Xiaomi, opaskę fitness Mi Band 3 wraz z dodatkowym zamiennym paskiem będzie można kupić w specjalnej cenie. Ten gadżet przyda się każdemu, kto chce monitorować stan swojego zdrowia i prowadzić aktywne życie.

Mi Band 3 to doskonały towarzysz osób aktywnych fizycznie oraz tych, którzy chcą zmotywować się do prowadzenia zdrowszego trybu życia. Opaska oferuje ponad 30 funkcji, w tym m.in. czujnik tętna, monitorowanie snu, powiadomienia o wiadomościach i połączeniach przychodzących oraz o wydarzeniach z kalendarza, alarm wibracyjny, lokalizator smartfona, przypomnienie o konieczności aktywności fizycznej, wyświetlanie danych treningowych czy informacji o pogodzie.

Standardowa cena urządzenia Xiaomi Mi Band 3 to 149 zł. W ramach wyprzedaży błyskawicznej zostanie ona obniżona do 129 zł, a dodatkowo w pakiecie kupujący otrzyma zamienny pasek w kolorze pomarańczowym, o wartości 19,99 zł.

Wyprzedaż błyskawiczna rozpocznie się 28 stycznia o godz. 10.00 i potrwa do północy lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji dostępnych jest na stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanego warszawskiego Mi Store.

© dobreprogramy
s