Xiaomi oficjalnie w Polsce! ABC Data pierwszym dystrybutorem w UE

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Doskonałe wieści mamy dla wszystkich fanów chińskich smartfonów, w szczególności zaś urządzeń Xiaomi. Firma ABC Data poinformowała właśnie, że stała się pierwszym oficjalym partnerem Xiaomi w Unii Europejskiej. Świetne chińskie smartfony są oficjalnie dostępne w Polsce, a wkrótce trafią także na rynki ościenne.

ABC Data poinformowało, że sprzedaż rozpczyna się już dziś, w pierwszej kolejności w sieci sklepów X-KOM, gdzie urządzenia są już dostępne. Z czasem liczba partnerów będzie się zwiększać. W Polsce będzie można kupić smartfony Xiaomi Mi 5, Xiaomi Redmi Note 3 oraz Xiaomi Redmi 3S w cenach kolejno 1799 zł, 999 zł i 699 zł. Urządzenia są objęte 24-miesięczną gwarancją producencką.

Oczywiście na tym nie koniec i portfolio będzie sukcesywnie poszerzane. Nie tylko zresztą o kolejne smartfony – ABC Data zapowiada, że do oficjalnej dystrybucji w Polsce trafi świetna opaska fitness Mi Band 2, a także urządzenia audio oraz inne akcesoria, których w oryginalnej ofercie Xiaomi znaleźć można bez liku.

Partnerstwo Xiaomi i ABC Data poskutkuje dystrybucją chińskiego sprzętu nie tylko w Polsce, ale także – wciąż w ramach struktur rodzimej firmy – w Europie Środkowej i Wschodniej. Możemy być przekonani że łatwa dostępność doskonałej jakości urządzeń w niewysokich cenach może na rodzimym rynku smartfonów spowodować istną rewolucję, co odbije się pewnie nie tylko na samym rynku urządzeń mobilnych, ale także ofertach operatorów. Idą zmiany!

© dobreprogramy