r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xposed Instalator 2.7

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia

Xposed Instalatora to aplikacja, która pozwala na instalację frameworku Xposed. Zarazem to z jej poziomu zarządzamy innymi modułami.

Galeria programu

Dzięki Xposed Framework i różnym modułom możemy modyfikować działanie wielu elementów systemu, w tym jego interfejsów i aplikacji, bez bezpośredniej ingerencji w same pliki. Jest to więc metoda w dużej mierze bezpieczna.

Instalator frameworku, sam Xposed oraz większość modułów dostępna jest na wolnych licencjach, można pobrać je za darmo. Aby skorzystać z tego rozwiązania należy jednak uzyskać prawa roota na swoim urządzeniu (dostęp administratora).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Smartfon niekontrolowany: metody i narzędzia do obrony przed inwigilacją

107
BEZPIECZEŃSTWO 15.01.2016 | Adam Golański (eimi)

Społeczny sprzeciw wobec przygotowywanej przez PiS nowelizacji ustawy o Policji jest o tyle godny pochwały, co zarazem nieistotny dla tych, którzy troszczą się o swoją prywatność i choćby z racji zawodu muszą dbać o poufność przechowywanych danych. Inwigilacji komunikacji elektronicznej nie da się powstrzymać regulacjami prawnymi, lecz jedynie metodami technicznymi. Przedstawiliśmy już Wam główne zagrożenia, czyhające na poddanych tzw. kontroli operacyjnej użytkowników smartfonów – teraz zastanowimy się nad kwestią obrony przed nimi. Telefony jednorazowe Metoda to dobrze znana z filmów…

Jak na Androidzie odtwarzać muzykę z YouTube w tle? Ujarzmiamy Xposed

70
OPROGRAMOWANIE 08.12.2015 | Adam Golański (eimi)

Domagamy się aplikacji YouTube działającej w tle! – to więcej niż krzyk kilku niezadowolonych użytkowników Androida, którzy chcieliby zapewne słuchać muzyki z googleowego serwisu np. podczas przeglądania stron na smartfonie czy tablecie. To już akcja społeczna, do której przystąpiło ponad sto tysięcy osób z polskiego Facebooka, zapewne nie zdających sobie sprawy z tego, że oczekiwana przez nich możliwość stoi w opozycji do podstawowych interesów Googlea. Nasza rada jest prosta: nie oglądajcie się na Googlea, zróbcie to sami. Pokażemy Wam, jak zmusić YouTube do działania w wielozadaniowym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.