r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xposed Instalator 3.1.4

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia

Xposed Instalatora to aplikacja, która pozwala na instalację frameworku Xposed. Zarazem to z jej poziomu zarządzamy innymi modułami.

Dzięki Xposed Framework i różnym modułom możemy modyfikować działanie wielu elementów systemu, w tym jego interfejsów i aplikacji, bez bezpośredniej ingerencji w same pliki. Jest to więc metoda w dużej mierze bezpieczna.

Instalator frameworku, sam Xposed oraz większość modułów dostępna jest na wolnych licencjach, można pobrać je za darmo. Aby skorzystać z tego rozwiązania należy jednak uzyskać prawa roota na swoim urządzeniu (dostęp administratora).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Xposed Framework już oficjalnie na Androidzie 7.0 i 7.1

19
09.10.2017  •  Anna Rymsza

Xposed Framework, pozwalający na sporo modyfikacji systemu Android, w końcu jest oficjalnie dostępny dla Androida 7.0 i 7.1. Nieoficjalne obejście, o którym informowaliśmy w lipcu, nie jest już potrzebne i na Nougacie można skorzystać z domyślnego instalatora. W aplikacji trzeba było wprowadzić sporo zmian, które spowalniały wydanie wersji dla Nougata. Twórca Xposed, rovo89, wydał nową wersję razem z instalatorem 3.1.2. Ponieważ Xposed działa bezpośrednio z bibliotekami Androida, trzeba było framework przepisać, by działał także na Nougacie, a rovo89 pracuje nad nim w wolnym czasie i nie…

Smartfon niekontrolowany: metody i narzędzia do obrony przed inwigilacją

108
15.01.2016  •  Adam Golański

Społeczny sprzeciw wobec przygotowywanej przez PiS nowelizacji ustawy o Policji jest o tyle godny pochwały, co zarazem nieistotny dla tych, którzy troszczą się o swoją prywatność i choćby z racji zawodu muszą dbać o poufność przechowywanych danych. Inwigilacji komunikacji elektronicznej nie da się powstrzymać regulacjami prawnymi, lecz jedynie metodami technicznymi. Przedstawiliśmy już Wam główne zagrożenia, czyhające na poddanych tzw. kontroli operacyjnej użytkowników smartfonów – teraz zastanowimy się nad kwestią obrony przed nimi. Telefony jednorazowe Metoda to dobrze znana z filmów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.