Yanosik na 1 listopada: zmiany organizacji ruchu z okazji Wszystkich Świętych

Strona główna Aktualności
Yanosik na 1 listopada: zmiany ruchu z okazji Wszystkich Świętych
Yanosik na 1 listopada: zmiany ruchu z okazji Wszystkich Świętych

O autorze

Wszystkich Świętych to dzień szczególnie trudny dla kierowców. 1 listopada warto zabrać ze sobą Yanosika – aplikacja posłuży nie tylko jako nawigacja, ale też ostrzeże przed niebezpiecznymi zdarzeniami w trasie i pomoże zorientować się w zmianach w ruchu w okolicach cmentarzy. W Yanosiku znajdziecie wszystkie zmiany, planowane na Wszystkich Świętych.

Yanosik na Wszystkich Świętych

Najnowsza aktualizacja Yanosika uwzględnia tymczasowe zamknięcia ulic i zmiany kierunku jazdy na ulicach w okolicy cmentarzy. Ponadto w aplikacji zostały naniesione parkingi, na których można zostawić auto przy nekropoliach, stworzone na potrzeby Wszystkich Świętych.

To nie koniec usprawnień. Ułatwione zostało także wyszukiwanie konkretnych cmentarzy. Po wpisaniu w nawigacji celu („cmentarz, nazwa miasta”) kierowca ma możliwość wyznaczenia trasy bezpośrednio do danej nekropolii. Na mapie pojawią się też piktogramy cmentarzy oraz parkingów znajdujących się w ich okolicy. Po przytrzymaniu ikony będzie można wybrać opcję „Prowadź”, by Yanosik wytyczył trasę.

Zmiany w nawigacji obejmują ponad 30 miast w Polsce, od Białegostoku po Zieloną Górę. Zaktualizowana nawigacja będzie dostępna dla użytkowników w momencie wprowadzenia zmian w organizacji ruchu w konkretnych miastach. Zmiany najczęściej obowiązują 1 i 2 listopada 2019 roku, ale niewykluczone, że w tym roku zostaną wprowadzone na dłużej.

Najnowszą wersją Yanosika znajdziesz w naszej bazie aplikacji dla Androida i iOS-a.

© dobreprogramy
s