r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube walczy z piratami

Strona główna Aktualności

Od momentu, gdy serwis YouTube zdobył popularność, spory odsetek zamieszczanych na nim filmów łamie prawa autorskie ich twórców. Od jakiegoś czasu mówiło się o zmianie tego stanu rzeczy, poprzez wprowadzenie jakichś zabezpieczeń, ale dopiero teraz stały się one rzeczywistością.

Przez pewien czas nie było wiadomo, jaką strategię obierze właściciel serwisu, firma Google. Pojawiały się spekulacje, że być może zabezpieczenia będą oparte na systemie znaków wodnych, które będą umieszczane w filmach przez ich twórców, a YouTube będzie je wykrywał i blokował.

Okazało się jednak, że nie pojawiły się (przynajmniej na razie) żadne automatyczne filtry, a jedynie system dla twórców treści, który pozwoli na łatwiejsze przeszukiwanie filmów. Narzędzie nazywa się YouTube Video Identification, korzystać będą mogli z niego wszyscy zainteresowani, a nie tylko duże wytwórnie filmowe. YouTube Video ID pozwala na wydajne przeszukiwanie filmów pod kątem łamania praw, znalezione filmy możemy zgłosić do usunięcia lub podpisać umowę z Google, dzięki której otrzymamy część zysków z reklam wyświetlanych w filmie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.