r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ZHPDiag 2018.1.16.12

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ZHPDiag to narzędzie diagnostyczne dla systemów z rodziny Windows, pozwalające na szybkie wykrycie różnego rodzaju szkodliwych komponentów i najczęstszych infekcji wirusami.

Galeria programu

Program swoje działanie opiera na tworzonej przez użytkowników bazie z sygnaturami najczęściej występujących infekcji. Po uruchomieniu przeprowadza on gruntowną analizę najbardziej wrażliwych na infekcję lokalizacji m.in. rejestru Windows w poszukiwaniu szkodliwych komponentów.

W rezultacie swojego działania ZHPDiag generuje na pulpicie specjalny raport, a także wyświetla szczegółową listę wszystkich wykrytych w systemie szkodników, umożliwiając użytkownikowi ich usunięcie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
~MacG   7 #3 04.10.2017 13:26

@głupi misiek.79 (niezalogowany): Jest tak okropnie rozbudowany że przedszkolak wytłumaczyłby Ci co gdzie jest.

  #2 24.09.2017 12:05

Czekam z utęsknieniem na spolszczenie

  #1 10.05.2017 21:45

Polecam ten program! Czuwaj!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.