r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zagorzali fani Apple podkochują się w Androidzie

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Zagorzali fani sprzętu Apple twierdzą, że nie doskonalszego smartfona od iPhone’a, a zainstalowany na nim system jest idealny. Natomiast konkurencja z Androidem na czele to najgorszy syf, badziewie, które nie powinno mieć racji bytu. Natomiast twórcy popularnego kanału na YouTube udowodnili, że fani Apple tak naprawdę kochają Androida, tylko tego nie okazują.

Oczywiście tą miłość do mobilnego systemu Google czują tylko i wyłącznie, gdy ten założy naprawdę seksowne ciuchy. Panowie z Dit Is Normaal postanowili, że zainstalują Androida na iPhonie i spytają przechodniów o odczucia dotyczące iOS 9. Mogłoby się wydawać, że fani Apple od razu wychwycą system konkurencji i stwierdzą, że brakuje mu do iOS. Co ciekawe, reakcje były zupełnie inne.

Android okazał się systemem ładniejszym z lepiej wyglądającymi ikonkami. Dodatkowo korzystanie z dostępnych opcji jest wygodniejsze, a sam system pozwala na więcej. Mało tego, po pytaniu czy zainstalowany system jest lepszy od Androida, słyszymy, że tak, w końcu to oprogramowanie Apple. Jedna z osób stwierdza, że Apple zawsze jest lepsze. Dowiemy się jeszcze, że nowy iOS (Android) jest lepszy, praktyczniejszy i posiada wiele innowacyjnych nowości. Podsumowując, Android jest amazing tak samo jak system Apple.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.