Apple Arcade: Ponad 100 wyjątkowych gier w abonamencie

Apple Arcade: Ponad 100 wyjątkowych gier w abonamencie

Apple Arcade: abonament na granie na urządzeniach Apple
Apple Arcade: abonament na granie na urządzeniach Apple
25.03.2019 18:51, aktualizacja: 25.03.2019 20:38

Podczas konferencji poświęconej usługom firma Apple zaprezentowała także coś dla miłośników gier mobilnych, desktopowych i „salonowych”. Nie będzie to kolejna chmura do streamowania na wzór Google Stadia i GeForce NOW. Zgodnie z zapowiedziami Apple uruchomi subskrypcję w Apple Arcade w App Store.

Płacąc co miesiąc niewielką kwotę, zapewnimy sobie dostęp do kolekcji świetnych gier dla iOS-a, Maców i Apple TV. W grach nie będzie reklam ani dodatkowych zakupów. Zagramy nie tylko w uznane tytuły, ale też w pozycje niezależne, odważne, artystyczne i alternatywne. W sumie będzie ich ponad 100, a wiele z nich będzie dostępnych jedynie w Apple Arcade. Co ważne, w gry będzie można zagrać także offline.

Lista partnerów Apple Arcade jest bardzo długa
Lista partnerów Apple Arcade jest bardzo długa

Podobnie jak Apple News+, Apple Arcade będzie szanować prywatność użytkowników. Subskrypcje będą proponowane na podstawie lokalnej analizy danych. Rodzice będą mogli zarządzać czasem przeznaczonym dla gry na urządzeniach swoich dzieci.

Meet the Creators — Apple Arcade

Apple Arcade ruszy jesienią 2019 roku w ponad 150 krajach. Jest więc duża szansa, że subskrypcja będzie dostępna także w Polsce. Nie wiemy niestety, ile może kosztować.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)