Zara Zara

Strona główna iOS Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zara to oficjalna aplikacja popularnej sieci sklepów, które są dostępne zarówno stacjonarnie, jak i przez internet. Znajdziemy w niej informacje na temat najnowszych trendów w modzie, katalogi promocyjne i wiele, wiele innych.

Kupuj w Zara przez internet

Przed rozpoczęciem korzystania z programu Zara możemy włączyć opcję powiadomień, dzięki którym będziemy mogli śledzić swoje zamówienia, sprawdzać czy dany towar znajduje się w magazynie, rezerwować przymierzalnie w wybranych sklepach oraz brać udział w wydarzeniach specjalnych organizowanych przez Zara.

Uzupełnij swoją stylizację

Poszczególne ubrania i dodatki zostały podzielone na kategorie, a oprócz tego Zara umożliwia wyszukiwanie produktów na podstawie kryteriów określonych przez użytkownika. Każdy produkt zawiera szczegółowy opis oraz zdjęcie. Oprócz tego pod niektórymi artykułami dostępne są propozycje, dzięki którym możemy uzupełnić swoją stylizację (np. torebka pasująca do koszulki czy też buty idealnie komponujące się z wybranymi przez nas spodniami).

Koszty wysyłki

Zara pozwala na kupowanie artykułów przez internet z opcją odbioru w wybranym sklepie sieci Zara (za darmo), do paczkomatu (9,90 zł lub za darmo dla zamówień powyżej 200 zł) lub też pod adres wskazany przez użytkownika (9,90 zł lub za darmo dla zamówień powyżej 200 zł).

Najważniejsze cechy:

  • oficjalna aplikacja sieci sklepów Zara
  • możliwość przeglądania ubrań i dodatków podzielonych na kategorie
  • wbudowana wyszukiwarka
  • opcja zamawiania towarów do domu lub wybranego sklepu
  • dostępny czat

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!