r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zasady współpracy między TP S.A., a innymi operatorami pod lupą UPKiK

Strona główna Aktualności

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wszczął postępowanie w sprawie zasad współpracy między Telekomunikacją Polską SA a operatorami i dostawcami internetu.

W postępowaniu wyjaśniającym urząd chce sprawdzić, czy nie doszło do naruszenia przepisów ustawy antymonopolowej. Urząd przeanalizuje reguły, na jakich TP S.A. udostępnia szkieletową sieć transmisji danych TPNET. Szerzej tę problematykę opisywaliśmy już kilkakrotnie, m. in. w związku z koalicją operatorów przeciwko działaniom Telekomunikacji.

Jak podaje komunikat, postępowanie takie może poprzedzać wszczęcie postępowania antymonopolowego lub postępowania w sprawie praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów. Postępowanie wyjaśniające powinno zakończyć się w ciągu 30 dni.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.