r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zbliża się CRM GigaCon

Strona główna Aktualności

CRM to nie tylko narzędzie czy system informatyczny wspomagający zarządzanie kontaktami z klientem - CRM to filozofia biznesu w dążeniu do zadowolenia klienta. Wszystkich zainteresowanych tą tematyką zapraszamy na konferencję CRM GigaCon, która odbędzie się za niespełna 4 tygodnie w Warszawie.

Konferencja CRM GigaCon dedykowana jest dla przedstawicieli biznesu poszukujących rozwiązania CRM dla swojej firmy, pragnących usprawnić działania biznesowe i komunikację z klientem, uporządkować wiedzę o klientach i dokonywać analiz gromadzonych danych. Jak deklarują organizatorzy, konferencja da możliwość poznania dostępnych na rynku propozycji i ułatwi wybór odpowiedniego rozwiązania.

CRM GigaCon odbędzie się 21 maja b.r. w hotelu Novotel Airport przy ul. 1 Sierpnia 1. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe informacje, agendę i formularz rejestracyjny znaleźć można na stronie informacyjnej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.