A Fistfull of Cows na weekend

A Fistfull of Cows na weekend

Redakcja
10.12.2010 19:22

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę A Fistfull of Cows - pozycję, która przeniesie nas w czasy Dzikiego Zachodu, dokładnie do niewielkiego miasteczka Roswell, którego cała populacja została unicestwiona przez mało sympatycznych reprezentantów rasy pozaziemskiej.

Dla ufoków dużo większą wartość od gatunku ludzkiego stanowią krowy, które na Ziemi są podstawowym źródłem energii niezbędnym do ich egzystencji. Kosmici szabrując, plądrując i grabiąc cały miasteczkowy inwentarz rozpanoszyli się na dobre. Cała nadzieja w naszej bohaterce, która postanawia bronić miasta i bydła. Staje w szranki z setkami obcych, którzy za wszelką cenę starają się bronić swoich łupów. Finalnie zostajemy teleportowani na jeden ze statków, gdzie stawiamy czoła głównemu bossowi. Będziemy musieli wykazać się dużą celnością, refleksem i umiejętnością korzystania z combosów czyli specjalnych kombinacji serii ciosów przy użyciu odpowiednich ciągów klawiszy.

Gra utrzymana jest w nieco groteskowym klimacie i towarzyszącej przez niemal cały czas trwania rozgrywki atmosferze komizmu. To sprawia, że zabawa w trakcie gry jest jeszcze większa i bardziej urozmaicona. Na uwagę zasługuje doskonała oprawa graficzna, która w połączeniu z pogodną muzyczką country zachęca jeszcze bardziej do gry.

Grę A Fistfull of Cows można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Bijatyki

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z recenzjami Tron: Evolution na bazie znanego filmu, przeuroczej produkcji logicznej ilomilo, a także ścinającego krew w żyłach horroru Amnesia: Mroczny Obłęd. Warto zapoznać się ponadto z zapowiedzią The Last Guardian - będzie kolejny hit rodem z Japonii?

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)