AndroidGryZręcznościoweA Skyrocket Story
A Skyrocket Story ikona

A Skyrocket Story1.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

A Skyrocket Story to pięknie wykonana gra zręcznościowa. Na planszach, których każdy element powstał jako odręczny rysunek, sterujemy kosmiczną rakietą i staramy się sprawnie wylądować na kolejnych planetach.

W grze obejmujemy stery rakiety kosmicznej, którą musimy doprowadzić do pomyślnego lądowania na każdej z 46 plansz. Różnią się one poziomem trudności: w każdej miejsce docelowe usytuowane jest pod innym kątem, do tego na trasie pojawiają się przeszkody, np. wirujące powietrze. Gracz musi wykonać dwie czynności: odpowiednio wymierzyć tor lotu, a następnie dobrze wybrać moment na odpalenie silnika. Po wszystkim trzeba jeszcze wylądować. Im szybciej uda się wykonać misję, tym więcej gwiazdek trafi na konto gracza.

W grze znajdują się elementy dodatkowej rozgrywki. To listy zamknięte w słoikach, które unoszą się w powietrzu. Zdobywając je, odblokujemy dostęp do kolejnych historii na ukrytej w menu książce.

Ogromną zaletą gry A Skyrocket Story jest jej szata graficzna. Powstała odręcznie, a wszystkie jej elementy to rysunki, w grze ujęte w jakości HD.

Aplikacja jest płatna i kosztuje nieco ponad 11 zł.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań67
Data aktualizacji19 maj 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
A Skyrocket Story ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)